Květy v obraze LissWood svatební kyticesvatební kytice obraz LissWood
LissWood svatební kyticesvatební kytice obraz
Svatební obraz LissWoodObrazy ze svatební kytice
LissWood obrazy ze svatební kyticeSvatební obraz z kytice LissWood

Obrazy ze svatební kytice

Máme pro vás jednu skvělou a mezi nevěstami oblíbenou službu! A tou jsou obrazy ze svatebních kytic, které se stanou krásnou památkou na svatební den.

Obrazy ze svatební kytice

Jsou vhodné i jako originální svatební dar pro nevěstu v podobě našeho dárkového poukazu.

Obrazy ze svatební kytice

A jak vše funguje? To zjistíte v popisu na stránce níže.

Obrazy ze svatební kytice

Přijímáme kytice z celé ČR i SR, stačí kytici zabalit a zaslat k nám do Plzně. Pro velký zájem je nutné vytvořit rezervaci ve formuláři.
LissWood svatební kyticesvatební kytice obraz
Svatební obraz LissWoodObrazy ze svatební kytice
LissWood obrazy ze svatební kyticeSvatební obraz z kytice LissWood
Květy v obraze LissWood svatební kyticesvatební kytice obraz LissWood

Rezervujte si termín pro rok 2024

O naši službu lisování a rámování svatebních květin je obrovský zájem, zarezervujte si u nás termín svatby a mějte tak jistotu, že vaše kytička neskončí uschlá ve váze. Vyplňte náš rezervační formulář.

Pokud máte čerstvě po svatbě a máte o naši službu zájem i bez předchozí rezervace, taktéž vyplňte náš formulář. Pokud se vám vyplnění podařilo, místečko ještě máme. :)

Pokud jste dostali poukaz a máte již po svatbě, taktéž vyplňte formulář. Dorazí vám poté na e-mail instrukce ohledně odeslání.

Rezervovat termín

Darujte zachování kytice jako svatební dar

Jdete na svatbu a nevíte si rady se svatebním darem? Darujte náš poukaz na vylisování a zarámování svatební kytice. Je to velmi originální dar, který potěší každou ženu a vytvoří ji krásnou vzpomínku na její svatební den. 🤍

Koupit poukaz

Jak to se svatební kyticí funguje?

 • 1. Vyplňte náš formulář nebo zakupte poukaz!

  • Vy sama jste nevěstou: vyplňte náš rezervační formulář. I pokud jste dostala poukaz. Hned na začátek máte dvě možnosti, buď si květinu sama vylisujete anebo ji dopravíte k nám do Plzně ještě živou. Květiny můžete doručit osobně do Plzně nebo zaslat přes Českou poštu s expresním doručením do druhého dne, je to nejrychlejší. Pokud si nevěsta přeje kytici ponechat, můžete nám doručit i kvítí z výzdoby.
  • Obraz ze svatební kytice je dárkem pro nevěstu: zakupte náš poukaz na obraz ze svatební kytice. Formulář poté vyplňovat nemusíte, pouze nám při nákupu poukazu do poznámky napište datum svatby a termín pro nevěstu bude rezervován tímto způsobem. Nemusíte řešit ani nic dalšího, na podrobnostech se poté domluvíme s nevěstou sami. Stačí, aby se nám po její svatbě ozvala a vyplnila formulář.
  Vyplnit formulář
 • 2. Pošlete nám ji

  Květiny můžete doručit osobně do Plzně nebo zaslat přes Českou poštu s expresním doručením do druhého dne. pro odeslání ze Slovenska doporučujeme Packetu. Stonky kytice obalte mokrými kapesníky a vložte do sáčku (pouze stonky). Kytici dejte do krabice a tu vycpěte například novinami (jsou hezky prodyšné a kytice neuhnije), tak aby se co nejméně hýbala. 

  Kromě sáčku na stoncích, se prosím vyvarujte jakémukoliv igelitu a bublinkové folii, a to i zvenku krabice

  Prosíme ke kytici přiložit na papír napsané vaše jméno, telefonní číslo a e-mail, abychom si kytici správně přiřadili. Nejlépe i číslo poukazu, pokud jej máte.

 • 3. Výběr rámu a rozmístění květů

  Ve formuláři si zvolíte, zda kvítka zarámujeme do jednoho velkého obrazu, do setu vícero menších anebo do kombinace velkého a menších. Následně vybíráte, jak květy v obraze vyskládáme - do pugétu, roztroušeně, do tvaru srdce apod. Vyberete si i barvu dřeva, která vám udělá doma největší parádu. Disponujeme světle, středně a tmavě hnědou, bílou a černou.

  Podívat se na rámy
 • 4. Vypálení datumu a zaslání k vám domů

  Máte možnost si nechat do rámečku vypálit datum svatby, jména nebo srdíčko. Nebo klidně všechno dohromady! Tuto informaci také sdělujete během

  Na závěr vám do 8 týdnů od převzetí zašleme návrh obrazu/ů a pak už ho jen zbývá vyrobit a zaslat hotový k vám domů nazpátek. 🤍

Ceník obrazů ze svatební kytice

Pokud kytici s péčí, láskou a profesionalitou lisujeme my, cena startuje na 3 890 Kč.

Nejoblíbenějším a námi nejvíce doporučované jsou formáty A3 a A2. 

Pokud byste rádi sadu obrazů, cena za každý další obraz je už výrazně nižší.

Rezervujte si pro vaši kytici u nás místo a společně vymyslíme to nejlepší. Veškerý aktuální ceník všech formátů obrazů naleznete právě v rezervačním formuláři.

Chci obraz ze svatební kytice

Ukázka naší tvorby obrazů ze svatebních kytic