LissWood obilí obrazy
LissWood na zakázku květinové obrazy

Obrazy na míru

Vybrali jste si obrázek z naší běžné tvorby, ale je již vyprodaný nebo v obchodě není vůbec? Rádi vám jej vyrobíme za stejnou cenu na míru. Tvoříme i atypické rozměry s různými požadavky, cena se poté odvijí vždy individuálně.

Doba výroby

Snažíme se být co nejrychlejší, pokud tedy máme všechny květiny na skladě, jsme schopni obraz v klasické velikosti vyrobit do týdne. U větší rozměrů a atypických požadavků vám dobu výroby zpřesníme na dotaz.

Maximální velikost

Nyní jsme omezeni maximální velikostí 3 x 3 metry. Do této velikosti můžete vybírat rozměry naprosto neomezeně. Naopak nejmenší obrazy jsou cca 13 x 18 cm.
LissWood na zakázku květinové obrazy
LissWood obilí obrazy

Vyberte si:

 • 1. Barvu rámečku

  1. Barvu rámečku

  Naše barevná škála se pohybuje od bíle, po béžovou, hnědou až po černou. Barvu rámečku je nejlepší vybírat podle nábytku/podlahy, ke které budete obraz ladit. Pokud se nemůžete rozhodnout, koukněte na naší aktuální kolekci nebo nám napište a my vám rádi barvu doporučíme.

 • 2. Velikost

  2. Velikost

  Máme 6 základních velikosti rámečku, jejich velikost přibližně odpovídá formátům A5, A4, A3 a třem velikostem čtverců. Pokud si přejete specifický rozměr nebo v případě mechu třeba i jiný geometrický tvar než jen obdélník, napište nám jaký a společně najdeme tu nejlepší realizaci.

 • 3. Rostliny/květiny a jejich rozložení

  3. Rostliny/květiny a jejich rozložení

  Květiny a přírodniny máme nejčastěji lisované nebo sušené podle aktuálního ročního období. Nicméně náš sklad a naše možnosti jsou dost velké a věříme, že vždy najdeme tu ideální rostlinu. Pokud nebude aktuálně dostupná, pomůžeme vám s výběrem alternativní rostlinky, která vám udělá stejnou radost. Vybírat můžete ze všech možných barevných květin, kapradí, travin a mechu. Na závěr si určíte jejich uspořádání v rámu.

 • 4. Text nebo symbol

  4. Text nebo symbol

  Na každém obrázku se v levém spodním rohu nachází vypálené logo LissWood. Protože je váš obrázek na zakázku, nabízíme i možnost vypálit si kamkoli jinam text, přání nebo symbol, jaký jen budete chtít. Může se jednat o přání k narozeninám, datum, jméno, vyznání lásky, darování. Například “Pro Petra”, “Pro nejlepší maminku” nebo jen čistě symbol, například srdíčko.