Vyberte si:

 • 1. Barvu rámečku

  1. Barvu rámečku

  Naše barevná škála se pohybuje od bíle, po béžovou, hnědou až po černou. Barvu rámečku je nejlepší vybírat podle typu rostliny, aby k sobě co nejvíce ladili. Pokud se nemůžete rozhodnout, koukněte na naší aktuální kolekci nebo nám napište a my vám rádi barvu doporučíme.

 • 2. Velikost

  2. Velikost

  Máme 3 základní velikosti rámečku, jejich velikost přibližně odpovídá formátům A5, A4, A3. Pokud si přejete specifický rozměr, na šířku, na výšku nebo v případě mechu třeba i jiný geometrický tvar než jen obdélník, napište nám jaký a společně najdeme to správné zrealizování.

 • 3. Rostliny/květiny

  3. Rostliny/květiny

  Květiny a přírodniny máme nejčastěji lisované nebo sušené podle aktuálního ročního období. Nicméně náš sklad a naše možnosti jsou dost velké a věříme, že vždy najdeme tu ideální rostlinu. Pokud nebude aktuálně dostupná, pomůžeme vám s výběrem alternativní rostlinky, která vám udělá stejnou radost.

 • 4. Text nebo symbol

  4. Text nebo symbol

  Na každém obrázku se v levém spodním rohu nachází vypálené logo LissWood. Protože je váš obrázek na zakázku, nabízíme i možnost vypálit si kamkoli jinam text, přání nebo symbol, jaký jen budete chtít. Může se jednat o přání k narozeninám, datum, jméno, vyznání lásky, darování. Například “Pro Petra”, “Pro nejlepší maminku” nebo jen čistě symbol, například srdíčko.

Napište nám, jaký obraz vám máme vyrobit

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.