Náš příběh

Lásku k přírodě máme oba dva, touhu vyrábět ručně různé designové kousky také. Proto vznikl LissWood, kde se kloubí jak láska přírodě, tak i láska ke dřevu a ručním pracím.

Nápad vytvářet květinové a lesní obrázky vznikl při častých toulkách přírodou a chtíčem mít možnost si tuto přírodní krásu vzít domů a uchovat ji ve stále stejném stavu. ​

Náš styl je čistě minimalistický, hodící se do každého prostoru, ať už vašeho domova, kavárny či kanceláře. Naším cílem je zpříjemňovat a zkrášlovat prostředí, ve kterém se pohybujete.

LissWood květinové obrazy Petr, výroba obrazu Petr, sběr kvítí LissWood Veronika a Petr majitelé

Naše obrázky

Obrazy LissWood vytváříme ručně, od sběru květin a rostlin, po jejich napouštění, lisování, lakování, přes výrobu a olejování rámečku až do následné výsledné podoby. Materiál je čistě kvalitní, bez jakéhokoli plastu, pouze rostlina, sklo a dřevo.

LissWood vyrábíme jak v předem dané velikosti, tak i na míru podle vašich představ a potřeb. Velikost rámu začíná na výšce 15 cm a lze udělat i více jak metrový. Disponujeme různými typy dřev a jejich odstíny. Začínali jsme s kapradinami, ale nyní máme i jiné krásné druhy rostlin, květin a přírodnin, které do rámečků s nadšením vkládáme.​

LissWood obrázky vám ozvláštní a zpříjemní prostředí, ve kterém žijete. Doufáme, že si je zamilujete stejně jako my. 

Veronika a Petr

Srdce týmu LissWood

 • Veronika

  Veronika

  Spolu s Mary a Petrem jsme zakladatelé LissWoodu. Pečuji o zákazníky, sociální sítě, texty a vytvářím v dílně s květinami obrazy, které vás chytí za srdce.

 • Petr

  Petr

  Stará se o to, aby nám, holkám, vše fungovalo tak, jak má. Počínaje od rámů a technické procesy přes web, marketing až po účetnictví. Díky němu se neustále posouváme dále.

 • Zuzana

  Zuzana

  Design je jí velmi blízký, proto tvoří nejen překrásné rozkvetlé obrazy, ale také grafiku, kreslí vámi oblíbené tašky a nebojí se přijít se zajímavými nápady na tvorbu.

 • Lucie

  Lucie

  Díky Lucce jsou obrazy vždy krásně čisté a především zarámované. Pečuje o naše brigádnice a řeší každodenní potřeby dílny, počínaje od rámů, přes svatební kytice až po kompletaci obrazů.

 • Naše doporučení na umístění

  Rámečky jsou určené do vnitřních prostorů. Pro zachování původních barev na co nejdelší dobu doporučujeme rámečky nevystavovat přímému slunečnímu svitu, uchovávat v pokojové teplotě a nevystavovat je velkým teplotním výkyvům. Pokud dodržíte všechna doporučení, obrázky LissWood vám nikdy nepřestanou dělat radost. 

 • Změní někdy květiny barvu?

  Je důležité si uvědomit, že i když se o uchování přírodniny ve stále stejném stavu snažíme, nedokážeme toto uchování 100% zaručit. Nežijeme ve vakuu, svět kolem nás pracuje, sluníčko se otáčí nad našimi hlavami, a i naše rostlinky jsou tohoto součástí, proto vás prosíme o shovívavost a braní zřetele možnosti lehké změny barev s přibývajícím časem v důsledky vnějších vlivů. Krásné ale budou stále, nemusíte mít obavu.

1 z 2

Naše přírodní tyčinkové difuzéry

Protože nám na interiéru záleží, vznikla i naše druhá značka Diversitas, kde se zabýváme přírodními vůněmi do domovů i kanceláří. Nakoukněte do našeho druhého e-shopu a vyberte si vůni vašeho domova.

Podívat se na vůně