Náš příběh

Lásku k přírodě máme oba dva, touhu vyrábět ručně různé designové kousky také. Proto vznikl LissWood, kde se kloubí jak láska přírodě, tak i láska ke dřevu a ručním pracím.

Nápad vytvářet květinové a lesní obrázky vznikl při častých toulkách přírodou a chtíčem mít možnost si tuto přírodní krásu vzít domů a uchovat ji ve stále stejném stavu. ​

Náš styl je čistě minimalistický, hodící se do každého prostoru, ať už vašeho domova, kavárny či kanceláře. Naším cílem je zpříjemňovat a zkrášlovat prostředí, ve kterém se pohybujete.

LissWood - Veronika a makové obrazy Petr, výroba obrazu Petr, sběr kvítí LissWood - Petr, mechový obraz velký rozměr

Naše obrázky

Obrazy LissWood vytváříme ručně, od sběru květin a rostlin, po jejich napouštění, lisování, lakování, přes výrobu a olejování rámečku až do následné výsledné podoby. Materiál je čistě kvalitní, bez jakéhokoli plastu, pouze rostlina, sklo a dřevo.

LissWood vyrábíme jak v předem dané velikosti, tak i na míru podle vašich představ a potřeb. Velikost rámu začíná na výšce 15 cm a lze udělat i více jak metrový. Disponujeme různými typy dřev a jejich odstíny. Začínali jsme s kapradinami, ale nyní máme i jiné krásné druhy rostlin, květin a přírodnin, které do rámečků s nadšením vkládáme.​

LissWood obrázky vám ozvláštní a zpříjemní prostředí, ve kterém žijete. Doufáme, že si je zamilujete stejně jako my. 

Veronika a Petr

  • Naše doporučení na umístění

    Rámečky jsou určené do vnitřních prostorů. Pro zachování původních barev na co nejdelší dobu doporučujeme rámečky nevystavovat přímému slunečnímu svitu, uchovávat v pokojové teplotě a nevystavovat je velkým teplotním výkyvům. Pokud dodržíte všechna doporučení, obrázky LissWood vám nikdy nepřestanou dělat radost. 

  • Změní někdy květiny barvu?

    Je důležité si uvědomit, že i když se o uchování přírodniny ve stále stejném stavu snažíme, nedokážeme toto uchování 100% zaručit. Nežijeme ve vakuu, svět kolem nás pracuje, sluníčko se otáčí nad našimi hlavami, a i naše rostlinky jsou tohoto součástí, proto vás prosíme o shovívavost a braní zřetele možnosti lehké změny barev s přibývajícím časem v důsledky vnějších vlivů. Na kráse jim to ale neubere, nemusíte mít strach. 

1 z 2

O nás a obrazech

 Označení velikosti Výška (cm) Šířka (cm)
S 24 18
M 33 24
L 47 33

Naše přírodní tyčinkové difuzéry

Protože nám na interiéru záleží, vznikla i naše druhá značka Diversitas, kde se zabýváme přírodními vůněmi do domovů i kanceláří. Nakoukněte do našeho druhého e-shopu a vyberte si vůni vašeho domova.

Podívat se na vůně